Monitor AOC 22B2H 22 " czarny
Wideo 9Zdjęcia 9 |
AOC 22B2H 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 7 ms
Częstotliwość:75 Hz
Jasność:200 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 22B2H 22 " czarny
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC 22B2H 215 Cali Monitor CzarnyTechnologie FlickerFree i Low-Blue-Light zapewniają ochronę oczu
Wysoka jakość obrazu w Full HD
Wbudowane głośniki wzmacnia... więcejją doznania Amazon.plZłóż skargę | 339 zł |
AOC Monitor 22B2H/EU 21.5 cala VA HDMI UPAOC022XS00005Nowoczesny i smukły, bezramkowy z 3 stron, 21,5-calowy monitor z rozdzielczością Full HD i technologiami ochrony wzroku Low... więcejBlue oraz FlickerFree
Elegancka konstrukcja i ostry obraz Full HD. Model 22B2H łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z atrakcyjną technologią. Można go podłączać do starszych (VGA) oraz najnowszych urządzeń (HDMI), co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a nawet konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo wideo lub graj w gry, korzystając z ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 369 zł |
Monitor AOC 22B2H 21.5" 1920x1080pxElegancka konstrukcja i ostry obraz Full HD. Model 22B2H łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z atrakcyjną technolog... więcejią. Można go podłączać do starszych (VGA) oraz najnowszych urządzeń (HDMI), co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a nawet konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo wideo lub graj w gry, korzystając z szerokich kątów oglądania i kojących wzrok technologii LowBlue oraz FlickerFree. Electro.plZłóż skargę | 359 zł |
AOC 22B2H/EU - 21,5'' | VA | Full HD | 4ms | 75Hz | 1xHDMI, 1xD-Sub| VESANowoczesny i smukły, bezramkowy z 3 stron, 21,5-calowy monitor z rozdzielczością Full HD i technologiami ochrony wzroku LowBl... więcejue oraz FlickerFree Elegancka konstrukcja i ostry obraz Full HD. Model 22B2H/EU łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z atrakcyjną technologią. Można go podłączać do starszych (VGA) oraz najnowszych urządzeń (HDMI), co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a nawet konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo wideo lub graj w gry, korzystając z szerokich kątów oglądania i kojących wzrok technologii LowBlue oraz FlickerFree. Konstrukcja bezramkowa Poza nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe pozwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy wiele ekranów jest ustawionych obok siebie. Szeroki kąt oglądania Szeroki kąt oglądania zapewnia precyzyjne wyświetlanie barw pod kątem widzenia do 178°. W ten sposób, nie ma znaczenia, skąd na niego patrzysz, by zobaczyć perfekcyjnie wyświetlone kolory. Rozdzielczość Full HD Chcesz oglądać filmy Blu-ray w doskonałej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w zastosowaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych. Tryb Low Blue Light Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie/ Komputronik.plZłóż skargę | 339 zł |
AOC Monitor 22B2H/EU 21.5 cala VA HDMI 57466Nowoczesny i smukły, bezramkowy z 3 stron, 21,5-calowy monitor z rozdzielczością Full HD i technologiami ochrony wzroku Low... więcejBlue oraz FlickerFree
Elegancka konstrukcja i ostry obraz Full HD. Model 22B2H łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z atrakcyjną technologią. Można go podłączać do starszych (VGA) oraz najnowszych urządzeń (HDMI), co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a nawet konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo wideo lub graj w gry, korzystając z ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 364 zł |
pokaż 20 ofert
Seria AOC Home (domowe)Porównaj w tabeli →
od 834 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 609 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 859 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 789 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 715 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 4 000 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 715 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 739 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 022 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 1 259 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 639 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 467 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 859 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 249 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 451 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
Wideo recenzje
1.3 Juta, Monitor ini Yang Kita Cari! Monitor AOC 22B2HM
8 sierpnia 202282 028 przegląd
AOC 22B2H Monitor |Gaming Monitor low price Hindi| Best gaming and editing monitor | how to build PC
18 października 20201 460 przegląd
AOC 22B2H 21.5 INCH MONITOR UNBOXING AND OVERVIEW
30 stycznia 20212 041 przegląd
AOC 22B2H Black Modern and Sleek 21.5" 3-Sides Monitor with Full HD || unboxing ||
20 stycznia 2021313 przegląd
AOC 22B2H LED Monitor Unboxing
29 stycznia 20211 452 przegląd
My AOC 22B2H CLARITY WITH 8K VIDEO
8 października 2020308 przegląd
Vlog | Unboxing | AOC 22B2H Monitor and HP Gaming Keyboard K500F
8 lutego 2021572 przegląd
aoc 22b2h
2 stycznia 20211 714 przegląd
AOC 22B2H Tilt - Visual Info
7 marca 20213 343 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 352 zł
21.45 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, VESA Adaptive-Sync
od 376 zł
21.45 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki
od 379 zł
21.45 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, VESA Adaptive-Sync
od 342 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 377 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 395 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync