Monitor Lenovo S22e-20 22 " czarny
Wideo 2 |
Lenovo S22e-20 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo S22e-20 22 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
21" Lenovo ThinkVision S22e-20 - 6 ms - Monitor | 645 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1EU) | 669 zł |
Lenovo ThinkVision S22e 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px Full 62C6KAT1EU | 510 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1EU) Czarny | 679 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Lenovo ThinkVision S22e-20, LED monitor- 22 - Kolor: C | 775 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →