Monitor Lenovo L29w-30 29 " (66E5GAC3UK)
Zdjęcia 8 |
Lenovo L29w-30 29 "
Przekątna:29 "
Rozdzielczość:2560x1080 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:90 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo L29w-30 29 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor LENOVO L29W-30 29" 2560x1080px IPS 4 msMonitor firmy Lenovo o matrycy 29 cali, rozdzielczości 2560 x 1080 i 16.7 mln wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynos... więceji 1000:1, a dynamiczny 3000000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 300cd/m2 i czasie reakcji matrycy 4 ms. Electro.plZłóż skargę | 869 zł |
Lenovo L29w-30 MON-LCD-LEN-0170Lenovo L29w-30 Dzięki płaskiemu, ultraszerokiemu ekranowi i wspaniałemu interfejsowi użytkownika, monitor Lenovo L29w-30 jest... więcejprzeznaczony dla tych, którzy chcą zobaczyć zarówno duży obraz, jak i wciągającą rozrywkę. 29-calowy panel In-Plane Switching i częstotliwość odświeżania 90 Hz to doskonały wybór dla tych, którzy lubią muzykę, gry, filmy i rozrywkę. Proporcje obrazu 21:9 pozwolą w pełni cieszyć się wrażeniami kina CinemaScope. Kąt widzenia 178 zapewnia doskonałą widoczność i maksymalną przestrzeń na ekranie, co jest idealne do współpracy na ekranie w domu lub w biurze. Płaski, szeroki i niesamowity Ten 29-calowy płaski panel z technologią In-Plane Switching (IPS) oferuje bardzo szeroki kąt widzenia 178°, który sprawia, że wszystko staje się większe niż kiedykolwiek. Jeśli dodać do tego współczynnik proporcji 21:9, to jest to po prostu rozkosz dla graczy i widzów. Trójstronna konstrukcja NearEdgeless to sprytne rozwiązanie, które zwiększa atrakcyjność wizualną. Monitor Lenovo L29w-30 oferuje także maksymalną "przestrzeń ekranową" dzięki gładkim ramkom - jest to doskonała cecha dla współpracy na ekranie. Dzięki wysokiemu standardowi odwzorowania kolorów ten monitor panelowy z przełączaniem w płaszczyźnie (In-Plane Switching) jest także doskonałym wyborem dla grafików i twórców cyfrowych. Niezmiennie doskonała wydajność Monitor Lenovo L29w-30 jest wyposażony w najnowszą technologię Natural Low Blue Light, która zapewnia bezstresowe oglądanie nawet przez długie godziny. Ten monitor o rozdzielczości 2560 x 1080 ma 8-bitowy wyświetlacz, który oferuje doskonały współczynnik kontrastu i głębię kolorów. Ekran o rozdzielczości 99% sRGB zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i szeroką gamę barw, dzięki czemu doskonale nadaje się do oglądania filmów, gier, cyfrowej pracy twórczej, produkcji wideo, animacji itp. Częstotliwość odświeżania 90 Hz umożliwia płynne oglądanie. Technologia AMD Radeon FreeSync™ zapewnia użytkownikowi płynne i niezawodne działanie bez zacinania się obrazu. Realistyczne i wciągające wrażenia użytkownika Dzięki wbudowanym głośnikom 2 x 3W i wyjściu audio 3,5 mm, monitor Lenovo L29w-30 zapewnia użytkownikowi doskonałe wrażenia. Monitor jest także wyposażony w port HDMI 1.4, który obsługuje szybkość transmisji do 10,2 Gb/s, częstotliwość odświeżania do 90 Hz oraz technologię AMD FreeSync™. Dla większej wygody monitor wyposażono w podwójne złącze DP 1.2. Wyposażony jest także w szereg funkcji podnoszenia, pochylania i obracania, które zapewniają elastyczność i wygodę. Komputronik.plZłóż skargę | 869 zł |
Monitor LENOVO L29W-30 29" 2560x1080px IPS 4 msMonitor firmy Lenovo o matrycy 29 cali, rozdzielczości 2560 x 1080 i 16.7 mln wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynos... więceji 1000:1, a dynamiczny 3000000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 300cd/m2 i czasie reakcji matrycy 4 ms.... Avans.plZłóż skargę | 869 zł |
Lenovo Monitor Lenovo L29w-30 29" 21:9 2560x1080 1000:1 Raven BlackAMD FreeSync: TakCertyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR, RoHS, TCO, EPEAT GoldCertyfikaty Akces-markt.plZłóż skargę | 955 zł |
Lenovo L29w-30 29" 2K IPS 90Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 869 zł |
Monitor LENOVO L29W-30 29" 2560x1080px IPS 4 ms 66E5GAC3EUMonitor firmy Lenovo o matrycy 29 cali, rozdzielczości 2560 x 1080 i 16.7 mln wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynos... więceji 1000:1, a dynamiczny 3000000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 300cd/m2 i czasie reakcji matrycy 4 ms.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 869 zł |
Lenovo L29w-30 29" 2K IPS 90Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 869 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 955 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 869 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 699 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 869 zł
31.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 899 zł
31.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 851 zł
32 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 1 165 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland