Монітор Lenovo ThinkVision S24i-30 23.8 " графіт (63DEKAR3US)
Фото 11 |
Стильний та ергономічний багатоцільовий 23,8-дюймовий тонкорамочний монітор FullHD-дозвіл з відмінними кутами огляду, підвищеною частотою оновлення та високою енергоефективністю. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2024, призначений для вирішення широкого спектру простих професійних та побутових завдань. Може використовуватися в офісі для роботи з текстами, таблицями, презентаціями, бізнес-графікою, придатний для обробки цифрового контенту та мультимедійних розваг.
Підійде для ефективної роботи в CAD/CAЕ-системах та розробки-тестування програмного забезпечення. Завдяки технології компенсації часу відгуку матриці та швидкого перемикання (4 мс з технологією overdrive), видає чітке зображення під час перегляду динамічного відео. В основі напівглянсового екрану монітора Lenovo ThinkVision S24i-30 використана 8-бітна (6-bit+FRC) матриця типу IPS з роздільною здатністю 1920х1080 та Flicker-Free W-LED-підсвічуванням без втомливого високочастотного мерехтіння. Ця платформа здатна забезпечити достатній для більшості завдань рівень яскравості, хорошу статичну контрастність і бездоганно широкі кути огляду. Для підключення передбачено цифровий інтерфейсний порт HDMI 1.4 та аналоговий вхід VGA D-sub. Скромна середня споживана потужність (13,5 Вт) особливо важлива у великих офісах із значною кількістю робочих місць.
Купити Lenovo ThinkVision S24i-30 23.8 " графіт
Усі ціни 9 →Lenovo 63DEKAT3EU | 683 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision S24i-30 WLED LCD 63DEKAT3EU UPLNV023X | 575 zł |
LENOVO 23.8'' 63DEKAT3EU Czarny 63DEKAT3EU | 588 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision S24i-30 WLED LCD 63DEKAT3EU 121156 | 602 zł |
Monitor Lenovo Monitor Lenovo S24i-30 | 544 zł |