Монітор Lenovo G32qc-30 31.5 " чорний (66F2GAC1UA)
Фото 10 |
Вигнутий монітор компанії Lenovo 2023 - це 31.5-дюймове геймерське рішення, що представляє середній ціновий сегмент. Модель має роздільну здатність 2560x1440 пікселів і підходить для цінителів різних комп'ютерних ігор. Дисплей базується на VA-матриці з яскравістю 350 нит і збільшеною до показника 3500 до 1 контрастністю. На вау-ефект HDR-контенту тут розраховувати не варто, зате в темряві кіноперегляд повинен дарувати тільки приємні враження.
Монітор Lenovo G32qc-30 має всі геймерські задатки, включаючи частоту оновлення до 170 Гц (при підключенні через DisplayPort v 1.4), мінімальні затримки (відгук 0.5 мс MPRT), а також підтримку технології синхронізації AMD FreeSync Premium. Важливо, що модель є безпечною для зору, оскільки сертифікована концерном TÜV Rheinland і підтримує технологію фільтрації синього світіння Natural Low Blue Light. На окрему згадку заслуговує якісна передача кольорів, що побічно підтверджує розширене колірне охоплення — 119% простору sRGB. До фішок оснащення відноситься наявність пари вбудованих динаміків по 3 Вт кожен, а також регульованої не тільки по нахилу, а й по висоті підставки.
Купити Lenovo G32qc-30 31.5 " чорний
Усі ціни 7 →Lenovo G32qc-30 (66F2GAC1EU) 32" 2K VA 165Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 1 199 zł |
Monitor Lenovo G32qc-30 (66F2GAC1EU) | 1 199 zł |
Monitor Lenovo G32qc-30 32' Quad HD LED | 1 316 zł |
Lenovo G32qc-30 (66F2GAC1EU) 32" 2K VA 165Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 1 199 zł |
Monitor Lenovo G32qc-30 (66F2GAC1EU) Czarny | 1 305 zł |
Lenovo G32qc-30 - LED monitory 31,5" | 1 516 zł |
Lenovo G32qc-30 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomat | 1 199 zł |