Монітор Lenovo M14t 14 " чорний (62A3UAT1WL)
Відео 12Фото 8 |
Lenovo M14t 14 " чорний
Діагональ:14 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:700:1
Яскравість:300 кд/м²
Роз'єми:USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo M14t 14 " чорний
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor LENOVO ThinkVision M14T 14" 1920x1080px IPS | 1 507 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision M14t (62A3UAT1WL) | 1 563 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision M14T 14" 1920x1080px IPS 62A3UAT1WL | 1 519 zł |
Lenovo M14t 35,6 cm (14") 1920 x 1080 px Full HD monitor 62A3UAT1WL | 1 413 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди