Монітор HP E14 G4 14 " сріблястий
Відео 2Фото 3 |
HP E14 G4 14 " сріблястий
Діагональ:14 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:800:1
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E14 G4 14 " сріблястий
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
14" HP E14 G4 USB-C Portable Monitor - 5 ms - Monitor | 1 504 zł |
Monitor HP E14 G4 Portable 1B065AA#ABB | 1 639 zł |
Monitor HP E14 G4 (1B065AA) | 1 330 zł |
HP E-Series E14 G4 35,6 cm (14") 1920 x 1080 px Full HD 1B065AA#ABB | 1 364 zł |
HP Inc. Monitor przenośny HP E14 G4 1B065AA | 1 370 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди