Monitor HP E14 G4 14 " srebrny
Wideo 2Zdjęcia 3 |
HP E14 G4 14 " srebrny
Przekątna:14 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E14 G4 14 " srebrny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
14" HP E14 G4 USB-C Portable Monitor - 5 ms - Monitor | 1 504 zł |
Monitor HP E14 G4 Portable 1B065AA#ABB | 1 639 zł |
HP E-Series E14 G4 35,6 cm (14") 1920 x 1080 px Full HD 1B065AA#ABB | 1 361 zł |
Monitor HP E14 G4 (1B065AA) | 1 330 zł |
HP | 1 336 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →