Монітор HP E45c G5 44.5 " чорний (6N4C1AA)
Фото 5 |
HP E45c G5 44.5 " чорний
Діагональ:44.5 "
Роздільна здатність:5120x1440 (32:9)
Матриця:*VA, відгук 3 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E45c G5 44.5 " чорний
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
44.5" HP E45c G5 - 5120x1440 (DQHD) - 165Hz - VA - 100w USB-C - 3 ms - Mon | 4 301 zł |
HP Monitor E45c G5 zakrzywiony DQHD 6N4C1AA#ABB UPHPD045XS00000 | 4 624 zł |
HP 44.5'' E45c G5 6N4C1AA#ABB Czarny 6N4C1AA#ABB | 4 651 zł |
Monitor HP HP E45c G5 DQHD z zakrzywionym ekranem 6N4C1AA#ABB | 5 069 zł |
HP Monitor E45c G5 zakrzywiony DQHD 6N4C1AA#ABB 124828 | 4 844 zł |
ще 14 пропозицій