Монітор HP Z24m G3 23.8 " сірий (4Q8N9AA)
Фото 7 |
HP Z24m G3 23.8 " сірий
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:90 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Вбудована Веб-камера 5 МП із мікрофоном з функцією шумоподавлення.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP Z24m G3 23.8 " сірий
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Monitor 23.8 cali Z24m G3 QHD Conferencing 4Q8N9AA UPHPD024XS00037 | 2 488 zł |
HP Z24m G3 - 24'' | IPS | QHD | 60 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | HDR | Pivo | 2 544 zł |
HP 23.8'' Z24m G3 4Q8N9AA Srebrny | 2 508 zł |
HP Monitor 23.8 cali Z24m G3 QHD Conferencing 4Q8N9AA 105935 | 2 606 zł |
HP Inc. Monitor 23.8 cali Z24m G3 QHD Conferencing 4Q8N9AA 1858944 | 2 512 zł |
ще 13 пропозицій