Монітор HP M24f 23.8 " сріблястий (2D9K0E9)
Фото 10 |
HP M24f 23.8 " сріблястий
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Несумісне з кріпленням VESA
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M24f 23.8 " сріблястий
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Monitor HP M24f FHD IPS 75Hz 5ms (2D9K0E9) Czarno-srebrny | 569 zł |
Monitor HP M24f FHD 2D9K0E9#ABB | 749 zł |
Monitor HP M24f 2D9K0E9 23.8" 1920x1080px IPS | 555 zł |
HP M24f 23,8" Full HD IPS 60Hz 5ms | 555 zł |
ще 12 пропозицій