Монітор HP M27f 27 " сріблястий
Відео 11Фото 5 |
HP M27f 27 " сріблястий
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M27f 27 " сріблястий
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Monitor M27f - 686 cm 27" - 1920 x 1080 px Full HD - LCD | 1 371 zł |
HP Monitor HP M27f FHD IPS 75Hz 5ms (2G3D3E9) Czarno-srebrny | 659 zł |
27" HP M27f - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 5 ms - Monitor | 716 zł |
HP M27f - 27'' | IPS | Full HD | D-Sub, HDMI MON-LCD-HP-0164 | 659 zł |
Monitor HP M27f 27" 1920x1080px IPS | 641 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди