Монітор HP P22v G5 22 " чорний
Фото 5 |
HP P22v G5 22 " чорний
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:200 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP P22v G5 22 " чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP P22v g5 - p-series - monitor LED - Full HD 1080p - 22 64v81atabb 776615 | 620 zł |
21" HP P22v G5 - 5 ms - Monitor | 538 zł |
Monitor HP P22v G5 FHD 64V81AA#ABB | 629 zł |
Monitor HP P22v G5 (64V81AA#ABB) | 521 zł |
HP P22v G5 21.5inch FHD Monitor 1920x1080 16:9 1000:1 64V81AA#ABB | 528 zł |
ще 5 пропозицій