Monitor HP P22v G5 22 " czarny
Zdjęcia 5 |
HP P22v G5 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:200 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP P22v G5 22 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP P22v g5 - p-series - monitor LED - Full HD 1080p - 22 64v81atabb 776615 | 620 zł |
21" HP P22v G5 - 5 ms - Monitor | 538 zł |
Monitor HP P22v G5 FHD 64V81AA#ABB | 629 zł |
Monitor HP P22v G5 (64V81AA#ABB) | 521 zł |
HP P22v G5 21.5inch FHD Monitor 1920x1080 16:9 1000:1 64V81AA#ABB | 528 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →