Monitor HP OMEN 32q 31.5 " czarny
Zdjęcia 9 |
Przedstawiciel linii HP OMEN na rok 2023, to 31,5-calowy monitor gamingowy, który można zaliczyć do rozwiązań z pogranicza segmentu średniego i zaawansowanego. Model otrzymał lakoniczną podstawkę o kwadratowej podstawie i doskonałej ergonomii. Umożliwia więc obrót ekranu, zmianę jego wysokości, a nawet przejście do trybu portretowego. Monitor HP OMEN 32q wyposażony jest w 8-bitową matrycę IPS o rozdzielczości Quad HD (2560x1440 pikseli), która przy takiej przekątnej zapewnia umiarkowaną szczegółowość obrazu (wielkość piksela - 0,27 mm).
Do zalet obrazu należy zwiększona jasność szczytowa do 400 nitów przy wsparciu HDR i przyzwoite odwzorowanie kolorów (przykładowo twierdzi się, że 99% przestrzeni sRGB i 95% DCI P3 jest pokryte, co może nie wystarczyć projektantom, ale wystarczy dla większości innych użytkowników). Gamingowy status modelu wspierają przede wszystkim wydajność matrycy z funkcją Overdrive (szybkość reakcji 1 ms) i wysoka częstotliwość odświeżania (165 Hz – przy podłączeniu przez DisplayPort v 1.4), a także synchronizacja wideo AMD FreeSync Premium technologia. Komfort i bezpieczeństwo dla wzroku potwierdza certyfikat Eyesafe.
Kup HP OMEN 32q 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 26 →HP OMEN 32q Wyświetlacz gamingowy 32" 165 Hz 1ms QHD 2560 x 1440 pikseli 1 | 1 964 zł |
HP Monitor HP Omen 32q 780K0E9 QHD IPS 165Hz 1ms Czarny | 1 239 zł |
HP OMEN 32q - 31.5'' | IPS | QHD | 165 Hz | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 | HD | 1 319 zł |
Monitor dla graczy OMEN by HP o przekątnej ekranu 31,5″ QHD 165 Hz – OMEN | 1 720 zł |
Monitor HP Omen 32q 31,5" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 199 zł |