Monitor HP E27k G5 27 " (6N4C4E9)
Zdjęcia 3 |
HP E27k G5 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E27k G5 27 "
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Monitor E27K G5 4K 6N4C4AA UPHPD027XS00031Wizja precyzji
Dzięki wyjątkowemu wykonaniu o niezwykłych efektach wizualnych i wyjątkowej elastyczności, monitor HP E27k... więcejG5 4K USB-C wyznacza nowe standardy precyzji, aby nic nie ograniczało Twojej możliwości korzystania z tego, co najlepsze. Ten stylowy monitor 4K wykonany z myślą o zapewnieniu komfortu i dobru planety jest prawdziwym motorem napędowym produktywności.
Imponująca jakość obrazu
Bez względu na to, czy koncentrujesz się na detalach, czy spoglądasz na szerszy ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 908 zł |
HP 27'' E27K G5 4K 6N4C4AA 6N4C4AA#ABBDominujący kolor: Czarny, Srebrny Wymiary (W x S x D) [mm]: 547 x 613,4 x 227,3 mm Waga [kg]: 10 kg Wysokość [mm]: 547 mm Sze... więcejrokość [mm]: 613,4 mm Głębokość [mm]: 227,3 mm Seria: E27k G5 Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0,15 x 0,15 mm Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 px Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 8000000:1 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1000:1 Odświeżanie [Hz]: 60 Hz Czas reakcji: od 4 do 6 ms Rodzaj monitora: Monitory do pracy USB: 4 Wejście audio: Nie Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 1 Rj-45: 1 Złącza: ["HDMI","Displa Neonet.plZłóż skargę | 1 927 zł |
HP Monitor E27K G5 4K 6N4C4AA 120812Wizja precyzji
Imponująca jakość obrazu
Bez względu na to, czy koncentrujesz się na detalach, czy spoglądasz na szerszy ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 999 zł |
HP Inc. Monitor E27K G5 4K 6N4C4AA 1884655Wizja precyzjiDzięki wyjątkowemu wykonaniu o niezwykłych efektach wizualnych i wyjątkowej elastyczności, monitor HP E27k G5 4... więcejK USB-C wyznacza nowe standardy precyzji, aby nic nie ograniczało Twojej możliwości korzystania z tego, co najlepsze. Ten stylowy monitor 4K wykonany z myślą o zapewnieniu komfortu i dobru planety jest prawdziwym motorem napędowym produktywności. Imponująca jakość obrazuBez względu na to, czy koncentrujesz się na detalach, czy spoglądasz na szerszy obraz, na tym monitorze 4K o przekątnej 27 (68,6 cm) dostrzeżesz każdy szczegół. Dzięki precyzji czterokrotnie większej w porównaniu ze standardowym monitorem FHD, uchwycisz każdy wyjątkowy szczegół obrazu i więcej komórek arkusza kalkulacyjnego. A wszystko to będziesz oglądać w niezmiennie żywych barwach w przestrzeni kolorów sRGB 99%. Komfort pracyGdy Twoje wyniki zależą od samopoczucia, komfort fizyczny i wzrokowy jest bardzo ważny. Dzięki możliwości 4-kierunkowej regulacji oraz szczegółowemu przewodnikowi po ergonomicznej konfiguracji, który pomoże dobrać optymalne ustawienie, szybko znajdziesz wygodne rozwiązanie na cały dzień. Czujnik światła otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu do warunków otoczenia, pozwoli Ci wygodnie korzystać z monitora zarówno w dzień, jak i w nocy, a funkcja HP Eye Ease dodatkowo zwiększy komfort pracy. Proste, solidne połączeniaJeśli czasami pracujesz w domu, a innym razem w biurze, zapomnij o plątaninie kabli na biurku i przy komputerze. Wystarczy podłączyć jeden kabel USB-C, który połączy monitor ze wszystkimi akcesoriami, od kamery internetowej po klawiaturę, a przy tym pozwoli ładować laptopa o mocy 65 W. Możliwość błyskawicznego uruchomienia wszystkich urządzeń za pomocą pojedynczego wyłącznika oraz bezpieczne i stabilne połączenie internetowe za pomocą złącza RJ-45 dodatkowo ułatwią pracę. Inspiracja na widokuRoznieć iskrę radości na swoim biurku i w otoczeniu z monitorem, który doskonale wykreuje Twoją przestrzeń. Eleganckie wykonanie z wbudowanymi dwoma głośnikami 3 W zapewnią wysoką funkcjonalność przy jednoczesnej maksymalizacji przestrzeni. Monitor zawierający tworzywa sztuczne i metale pochodzące z recyklingu to nie tylko atrakcyjne urządzenie, lecz także źródło inspiracji. Oferta zgodnych akcesoriów pozwoli Ci dostosować przestrzeń w sposób, który zapewni Ci maksymalną produktywność. Przewodnik ergonomicznej konfiguracjiOsi OryginalneTusze.plZłóż skargę | 1 900 zł |
E27K G5 | 2 151 zł |
pokaż 14 ofert
Seria HP E-SeriesPorównaj w tabeli →
od 1 675 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 961 zł
23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 1 349 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 011 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 706 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 747 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, kamera internetowa
od 1 571 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 2 243 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 4 300 zł
44.5 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 3 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 100 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki
od 1 398 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 615 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 1 763 zł
dotykowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 741 zł
23 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 799 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 2 341 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 393 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 935 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
AkcesoriaWszystkie akcesoria do HP E27k G5 →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 847 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 660 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 1 418 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 725 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 695 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 1 700 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 956 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 1 265 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, TÜV Rheinland
od 2 046 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 1 278 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync
od 2 084 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 427 zł
do grafiki, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki