Монітор HP E22 G5 21.5 " (6N4E8E9)
Фото 3 |
HP E22 G5 21.5 "
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E22 G5 21.5 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP E22 G5 seria E monitor LED ekran 22" 215" 1920 x 1080 Full HD 1080p prz | 1 317 zł |
Monitor HP E22 G5 FHD 6N4E8AA#ABB | 909 zł |
Monitor HP E22 G5 (6N4E8AT) | 931 zł |
HP E-Series E22 G5 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px Full HD 6N4E8AA#ABB | 747 zł |
Monitor HP E22 G5 FHD | 909 zł |
ще 7 пропозицій