Монітор HP E23 G4 23 " (9VF96AA)
Відео 2Фото 5 |
HP E23 G4 23 "
Діагональ:23 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E23 G4 23 "
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP E-Display E23 G4 584 cm 23 cale IPS FHD 1920 x 1080 169 Display Port HD | 1 340 zł |
HP E23 G4 FHD USB Hub - Monitor | 921 zł |
Monitor HP E23 G4 (9VF96AA) | 911 zł |
HP E-Series E23 G4 58,4 cm (23") 1920 x 1080 px Full HD 9VF96AA#ABB | 925 zł |
MONITOR HP LED 23” EliteDispla | 995 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди