Monitor HP E23 G4 23 " (9VF96AA)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
HP E23 G4 23 "
Przekątna:23 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E23 G4 23 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP E-Display E23 G4 584 cm 23 cale IPS FHD 1920 x 1080 169 Display Port HD | 1 340 zł |
HP E-Series E23 G4 58,4 cm (23") 1920 x 1080 px Full HD 9VF96AA#ABB | 922 zł |
Monitor HP E23 G4 (9VF96AA) | 911 zł |
MONITOR HP LED 23” EliteDispla | 993 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hp inc. HP E23 G4 23inch IPS FHD 1920x1080 16:9 Disp | 904 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →