Monitor HP E24 G4 24 " (9VF99AA)
Zdjęcia 5 |
HP E24 G4 24 "
22 "24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E24 G4 24 "
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP E-Series E24 G4 605 cm 238" 1920 x 1080 pikseli Full HD LCD Czarny Sreb | 1 511 zł |
HP EliteDisplay E24 G4 FHD MON-LCD-HP-0134 | 629 zł |
Monitor HP E24 G4 23.8" 1920x1080px IPS | 701 zł |
Monitor HP 23.8" 1920 x 1080 9VF99AA Czarno-srebrny | 805 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje HP E24 G4
Ceny na HP E24 G4 |
---|---|---|---|---|
HP E22 G4 22 " | od 647 zł | 8 oferty | ||
HP E24 G4 24 " | od 629 zł | 35 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →