Монітор HP E24q G5 23.8 " (6N4F1AA)
Фото 3 |
HP E24q G5 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E24q G5 23.8 "
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
E24Q G5 238IN QHD 2560X1440 6N4F1AAABB | 1 059 zł |
24" HP E24q G5 - 2560x1440 - 75Hz - IPS - USB - 5 ms - Monitor | 1 047 zł |
Monitor HP E24q G5 QHD 6N4F1AA#ABB | 1 119 zł |
Monitor HP 23.8" 2560 x 1440 6N4F1AA Czarno-srebrny | 1 132 zł |
Monitor HP E24q G5 (6N4F1AA#ABB) | 969 zł |
ще 9 пропозицій