Monitor HP E24q G5 23.8 " (6N4F1AA)
Zdjęcia 3 |
HP E24q G5 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E24q G5 23.8 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
E24Q G5 238IN QHD 2560X1440 6N4F1AAABB | 1 059 zł |
24" HP E24q G5 - 2560x1440 - 75Hz - IPS - USB - 5 ms - Monitor | 1 047 zł |
Monitor HP E24q G5 QHD 6N4F1AA#ABB | 1 119 zł |
HP E24q G5 60,5 cm (23.8") 2560 x 1440 px Quad HD monitor 6N4F1AA#ABB | 992 zł |
Monitor HP 23.8" 2560 x 1440 6N4F1AA Czarno-srebrny | 1 132 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →