Монітор HP E32k G5 31.5 "
Фото 3 |
HP E32k G5 31.5 "
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E32k G5 31.5 "
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP E32k g5 - e-series - monitor led - 315 6n4d6atabb | 4 048 zł |
HP Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA UPHPD032XSB0004 | 2 393 zł |
Monitor HP E32k G5 4K USB-C 6N4D6AA#ABB | 2 669 zł |
HP 31.5'' 6N4D6AA Czarny 6N4D6AA | 2 413 zł |
HP Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA 122528 | 2 507 zł |
ще 20 пропозицій