Монітор Asus ProArt PA329CV 32 " чорний (90LM06P1-B01170)
Відео 3Фото 15 |
Висококласний монітор для дизайнерів, художників та інших фахівців з візуального контенту професійної лінійки Asus ProArt. Ключова особливість цієї моделі полягає у використанні еталонної матриці з натуральним перенесенням кольорів і якісним заводським калібруванням (ΔE<2), які підтверджуються сертифікацією CalMAN. Монітор до вищої цінової категорії та розрахований на комплексну роботу з растровими та векторними зображеннями, а також будь-яким відеоконтентом.
Asus ProArt PA329CV побудований на базі 32-дюймової IPS-матриці з 10-бітною глибиною кольору. Завдяки високій роздільній здатності 3840x2160 забезпечує хорошу деталізацію (прим: розмір пікселя 0.18 мм) і створює чітку, ідеально гладку картинку без ознак пікселізації, кристалічного ефекту і «лісеня» на похилих лініях. В іншому матриця має середню швидкість реакції 5 мс (від сірого до сірого) і стандартної частотою розгортки в 60 Гц, і при цьому дружить з відеоконтентом формату HDR (специфікація HDR400).
Додатково монітор вбудований багатофункціональний USB-хаб. Завдяки підтримці сучасного інтерфейсу USB-C монітор ProArt здатний одночасно заряджати батарею ноутбука (потужність зарядки 90 Вт) та транслювати з нього картинку у високій роздільній здатності. На додаток до USB-концентратора монітор може похвалитися вбудованою аудіосистемою та ергономічною підставкою, яка передбачає гнучке регулювання екрана по висоті, куту нахилу та положенню в горизонталі (підтримується портретний режим).
Купити Asus ProArt PA329CV 32 " чорний
Усі ціни 28 →32" ASUS ProArt PA329CV - 3840x2160 (4k / UHD) - IPS - 90W USB-C - 5 ms - | 3 137 zł |
Asus Monitor 32 cale PA329CV IPS 3xHDMI DP USB-C 5XUSB 600cd/m2 PIVOT Głoś | 3 291 zł |
ASUS ProArt PA329CV [4K , 100 sRGB, 100 Rec.709, Calman Verified, USB-C, H | 2 949 zł |
ASUS 32" PA329CV Czarny PA329CV | 3 438 zł |
Asus Monitor 32 cale PA329CV IPS 3xHDMI DP USB-C 5XUSB 600cd/m2 PIVOT Głoś | 3 448 zł |