Монітор Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " чорний
Фото 11 |
Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " чорний
Діагональ:17.3 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:800:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " чорний
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
18" ASUS ZenScreen MB17AHG - 1920x1080 (FHD) - 144Hz - IPS - 5 ms - Monito | 1 656 zł |
Asus Monitor 17 cali MB17AHG IPS UPASU17LMB17AHG | 1 579 zł |
ASUS ZenScreen MB17AHG MON-LCD-ASU-0637 | 1 519 zł |
ASUS 17.3'' MB17AHG Czarny MB17AHG | 1 596 zł |
Asus Monitor 17 cali MB17AHG IPS 115158 | 1 654 zł |
ще 6 пропозицій