Монітор Asus TUF Gaming VG249Q3A 23.8 " чорний
Фото 6 |
Відмінно збалансований та швидкодіючий 23,8-дюймовий геймерський монітор з тонкорамковим екраном FullHD-дозвіл, вбудованими стереодинаміками та ергономічною знімною підставкою. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на вимогливих любителів комп'ютерних ігор та кіберспортсменів-початківців. Забезпечує підвищену частоту оновлення (180 Гц) та підтримує технологію Adaptive-Sync, що забезпечує синхронізацію кадрової розгортки монітора з відеокартами.
В основі конструкції цієї моделі використана восьмибітна IPS-матриця з роздільною здатністю 1920х1080 і підсвічуванням на світлодіодах W-LED. Вона забезпечує чудові кути огляду, коректну передачу кольору і малий час відгуку (1 мс GtG). Значна частота оновлення, технологія Extreme Low Motion Blur та синхронізація Adaptive-Sync дозволяють монітору Asus TUF Gaming VG249Q3A точно і плавно передавати стрімкий рух у динамічних ігрових ситуаціях. Така модель ідеально підійде для шутерів від першої особи, файтингів, симуляторів та динамічних RTS-стратегій. Завдяки фірмовій функції Shadow Boost покращує деталізацію зображення в глибоких тінях. До джерела відеосигналу підключається через цифровий інтерфейс HDMI 2.0 (2 шт) або Display Port 1.2.
Купити Asus TUF Gaming VG249Q3A 23.8 " чорний
Asus 90LM09B0-B01170 VG249Q3A | 750 zł |
24" ASUS TUF Gaming VG249Q3A - 1920x1080 (FHD) - 180Hz - Fast IPS - 1 ms - | 738 zł |
ASUS TUF Gaming VG249Q3A 23.8inch IPS WLED monitor 90LM09B0-B01170 | 714 zł |
Asus Vg249q3a 24´´ Full Hd Ips Led 180hz Gaming Monitor Złocisty 90LM09B0- | 795 zł |