Монітор Asus ZenScreen MQ16AH 15.6 " сріблястий
Відео 3Фото 6 |
Asus ZenScreen MQ16AH 15.6 " сріблястий
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:OLED, відгук 1 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Роз'єм 1/4" для приєднання штатива.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MQ16AH 15.6 " сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
15" ASUS ZenScreen MQ16AH - 1920x1080 (FHD) - OLED - HDR10 - Monitor | 2 135 zł |
ASUS ZenScreen OLED MQ16AH portable- 15.6'' | OLED | Full HD| 60 Hz | USB- | 1 919 zł |
ASUS ZenScreen OLED MQ16AH 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 90LM07SV-B01170 | 2 162 zł |
Asus Zenscreen Mq16ah 15.6´´ Full Hd Oled Led Monitor 60hz Niebieski 90LM0 | 2 218 zł |
Відеоогляди