Монітор Asus ROG Strix XG349C 34 " чорний
Відео 7Фото 7 |
Великий монітор для повного занурення в геймплей, обладнаний увігнутою IPS-панеллю з розмірами по діагоналі 34 дюйма. Екран моделі володіє кінематографічним співвідношенням сторін 21: 9 і виводить зображення у високій роздільній здатності 3440х1440 пікселів. Стандартна частота оновлення дисплея становить 144 Гц, також вона може бути підвищена до 180 Гц. Час відгуку матриці Asus ROG Strix XG349C виміряно від 1 мс за методикою GtG.
З фірмових "примочок" в моделі реалізували технологію ELMB-Sync, яка об'єднує в собі систему зменшення розмитості картинки в русі (Extreme Low Motion Blur) і адаптивну синхронізацію кадрової частоти (Adaptive-sync). Також в моніторі не обійшлося без функції висвітлення темних ділянок сцени Shadow Boost. Пристрій має порти підключення Display Port v 1.4, USB-C, HDMI v 2.0, концентратор USB 3.0. Звуковий супровід того, що відбувається на екрані забезпечує тандем бортових динаміків 2 х 2 Вт. Серед іншого відзначається настроюється RGB-підсвічування проекції логотипу Asus Aura Sync, Регульована висота розміщення екрану і встановлений набір фірмових ігрових засобів GamePlus.
Купити Asus ROG Strix XG349C 34 " чорний
Усі ціни 19 →34" ASUS ROG Strix XG349C - 3440x1440 - 144Hz - IPS - Curved - 1 ms - Moni | 4 460 zł |
Asus Monitor 34 cale XG349C ROG STRIX UWQHD 144/180Hz IPS DP HDMI USB-C KV | 4 423 zł |
ASUS ROG Strix XG349C- 34'' | IPS | UWQHD | 180 Hz | DisplayPort, HDMI, US | 4 499 zł |
ASUS 34'' XG349C Czarny XG349C | 4 399 zł |
Asus Monitor 34 cale XG349C ROG STRIX UWQHD 144/180Hz IPS DP HDMI USB-C KV | 4 634 zł |