Монітор Asus ZenScreen MB16AHG 15.6 " чорний
Фото 9 |
Asus ZenScreen MB16AHG 15.6 " чорний
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 3 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Складаний чохол з можливістю портретного режиму в комплекті.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MB16AHG 15.6 " чорний
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus ZenScreen MB16AHG płaski ekran PC 396 cm 156" 1920 x 1080 pikseli Ful | 1 830 zł |
15" ASUS ZenScreen MB16AHG - 3 ms - Monitor | 1 407 zł |
Asus Monitor 16 cali MB16AHG IPS mHDMI/2*USB-C/144Hz UPASU16LMB16AHG | 1 355 zł |
ASUS ZenScreen MB16AHG - 15.6'' | Full HD | IPS | 144Hz | USB-C | Mini-HDM | 1 259 zł |
ASUS 15.6'' ZenScreen MB16AHG Czarny | 1 373 zł |
ще 18 пропозицій