Монітор Asus TUF Gaming VG34VQL3A 34 " чорний
Фото 7 |
Великий вигнутий надширокоекранний ігровий монітор Ultra Wide QuadHD-роздільна здатність (3440х1440, співвідношення сторін 21:9) з 34-дюймовою діагоналлю, високою частотою оновлення, гарною передачею кольорів, можливістю повноцінного виведення HDR-зображень, сертифікат , стереодинаміками та USB-хабом з підтримкою швидкої зарядки гаджетів. Належить до топових моделей моніторів геймерського сімейства Asus TUF Gaming зразка 2023 року, які призначені для вимогливих геймерів.
Від недорогих ігрових моделей відрізняється використанням швидкодіючої 10-бітної матриці типу VA з малим часом відгуку та високою частотою оновлення 180 Гц. Екран монітора Asus TUF Gaming VG34VQL3A забезпечує високу яскравість до 400 кд/м², підвищену контрастність та бездоганну чіткість відображення швидкого руху. Буде хорошим вибором для будь-яких популярних ігрових жанрів та кіберспортивних дисциплін (включаючи змагальні розраховані на багато користувачів шутери). Завдяки підтримці Adaptive-Sync монітор вміє виконувати автоматичну синхронізацію частоти оновлення зі швидкістю рендерингу відеокарти, що виключає появу мікролагів та артефактів.
Купити Asus TUF Gaming VG34VQL3A 34 " чорний
Усі ціни 6 →34" ASUS TUF Gaming VG34VQL3A - 3440x1440 - 180Hz - VA - 1 ms - Monitor | 1 944 zł |
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A MON-LCD-ASU-0648 | 1 879 zł |
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34" UWQHD VA 180Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 1 759 zł |
Monitor Asus TUF Gaming VG34VQL3A (90LM06F0-B02E70) | 1 669 zł |
ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34" UWQHD VA 180Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 1 759 zł |
Asus Tuf Vg34vql3a 34´´ Wqhd Lcd Led 180hz Gaming Monitor Czarny 90LM06F0- | 1 796 zł |