Монітор Asus ZenScreen MB16QHG 16 " чорний
Фото 4 |
Asus ZenScreen MB16QHG 16 " чорний
Діагональ:16 "
Роздільна здатність:2560x1600 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MB16QHG 16 " чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
16" ASUS ZenScreen MB16QHG - 2560x1600 (WQXGA) - 120Hz - IPS - HDR10 - 5 m | 2 111 zł |
ASUS ZenScreen MB16QHG MON-LCD-ASU-0636 | 1 789 zł |
Monitor Asus Przenośny ZenScreen MB16QHG (90LM08NG-B01170) | 1 457 zł |
ASUS ZenScreen MB16QHG Portable Monitor 16inch IPS 90LM08NG-B01170 | 2 068 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! asus Monitor 16 cali MB16QHG - PACZKOMAT, POCZTA, KURI | 2 189 zł |
Asus Zenscreen Mb16qhg 16´´ Full Hd Ips Lcd Monitor 120hz Przezroczysty 90 | 2 124 zł |
ASUS ZenScreen MB16QHG Portable Monitor 16inch IPS 90LM08NG-B01170 | 2 068 zł |