Монітор Asus VP349CGL 34 " чорний
Фото 9 |
Asus VP349CGL 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VP349CGL 34 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
34" ASUS VP349CGL - 3440x1440 (WQHD) - 100Hz - IPS - HDR10 - 1 ms - Monito | 1 994 zł |
ASUS VP349CGL 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px UltraWide 90LM07A3-B01170 | 2 162 zł |
Asus Vp349cgl 34´´ Qhd Ips Led Monitor 100hz Czarny One Size / EU Plug 902 | 2 164 zł |