Монітор LG UltraWide 34WP500 34 " чорний
Відео 2Фото 8 |
Один з найдоступніших надширокоформатних 34-дюймових моніторів із співвідношенням сторін 21: 9 і роздільною здатністю 2560х1080. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії. Зручний для організації багатозадачної роботи в декількох паралельно відкритих вікнах, хороший при обробці / редагування відеоконтенту і роботі з графікою. Легко впорається з будь-якими офісними завданнями.
Буде корисний в CAD / CAE-системах і при розробці / тестуванні програмного забезпечення. Прекрасно підійде для перегляду кінематографічних матеріалів з відповідним співвідношенням сторін. Фізичний розмір екрану становить 793х340 мм, В а його основі використана повноцінна восьмибітна IPS-матриця з UltraWQHD-дозволом і Flicker-Free-підсвічуванням W-LED. Забезпечує хороший колірний обхват (95% sRGB), помірний час відгуку (5 мс GtG) і чудові кути огляду.
Монітор LG UltraWide 34wp500 комплектується стійкою знімною підставкою оригінальної форми і має можливість для кріплення на кронштейн VESA 100x100. Великий Піксель (0,31 мм) дозволяє збільшити відстань до екрану, що знижує хронічне напруження очних м'язів, знижуючи загальну стомлюваність зору. Заявлена підтримка зображень з розширеними динамічним діапазоном. Підключення виконується через цифрові інтерфейсні порти HDMI 2.0.
Купити LG UltraWide 34WP500 34 " чорний
Усі ціни 7 →LG UltraWide 34WP500-B - LED monitor - 34" - 2560 x 1080 UWFHD 75 Hz - IPS | 2 292 zł |
Monitor LG UltraWide 34WP500-B | 1 189 zł |
LG 34WP500-B monitor komputerowy 86,4 cm (34") 2560 x 1080 34WP500-B | 1 367 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! lg electronics Monitor 34WP500-B 21:9 UltraWide FHD IP | 1 183 zł |
Lg 34wp500-b Ultrawide 34´´ Full Hd Ips Monitor Czarny One Size / EU Plug | 1 223 zł |
LG 34WP500-B monitor komputerowy 86,4 cm (34") 2560 x 1080 34WP500-B | 1 367 zł |
MONITOR LCD 34" IPS/34WP500-B LG | 1 404 zł |