Монітор LG UltraGear 24GN60R 23.8 " чорний
Відео 2Фото 8 |
Ігровий монітор бренду LG 2023 випуску - це відносно недороге рішення, що представляє фірмову лінійку UltraGear. Тут передбачений 23.8-дюймовий екран з роздільною здатністю 1920x1080, тонкі рамки навколо нього, зовнішній блок живлення, що надає додаткової вишуканості виконання. Дисплей базується на 8-бітній IPS-матриці, до традиційних переваг якої належать відмінні кути огляду.
Геймерську спрямованість підкреслює швидкий відгук (1 мс від сірого до сірого), висока частота поновлення (144 Гц), а також технологія FreeSync Premium, відповідальна за синхронізацію відеоряду. Монітор LG UltraGear 24GN60R також здатний порадувати любителів ігор гарним набором спеціалізованих опцій, включаючи висвітлення темних сцен Black Stabilizer, лічильник FPS та приціл.
Зображення тут характеризується непоганим колірним охопленням (покриття 99% простору sRGB), гідним запасом яскравості в 300 нит (плюс заявлена навіть підтримка HDR, але без відповідності актуальним стандартам, так що на вау-ефект не варто розраховувати) і базовою контрастністю (1 000) 1). Порти для підключення моделі теж цілком звичні – по одному HDMI v 2.0 та DisplayPort v 1.4.
Купити LG UltraGear 24GN60R 23.8 " чорний
Усі ціни 23 →LG Electronics LG UltraGear 24GN60R-B 24 ekran do gier PC - panel IPS rozd | 646 zł |
LG Monitor LG 24GN60R-B 23.8 FHD IPS 1ms 144Hz Czarny | 679 zł |
24" LG UltraGear 24GN60R-B - 1920x1080 - 144Hz - IPS - HDR10 - 1 ms - Moni | 662 zł |
LG Electronics Monitor 24GN60R-B UltraGear 24 cale IPS 1ms 144Hz HDR10 UPL | 699 zł |
Monitor LG UltraGear 24GN60R-B.AEU 23.8" 1920x1080px IPS 144Hz 1 ms [GTG] | 667 zł |