Монітор LG UltraGear 32GP850 32 " чорний
Відео 11Фото 10 |
Високоякісний ігровий монітор класу преміум з геймерського сімейства LG UltraGear зразка 2021 року. Оснащений великим 31,5-дюймовим екраном 2K-роздільної здатності з напівглянцевим покриттям антивідблиску. Підтримує високу частоту оновлення 180 Гц для бездоганно плавного і точного відображення швидкого руху в динамічних ігрових сценах. Забезпечує розширений колірний обхват (98% колірного простору DCI-P3).
Завдяки значній Піковій яскравості (430 кд/м2), здатний повноцінно виводити зображення з розширеним динамічним діапазоном. Призначений для оснащення продуктивних ігрових ПК середньої/верхньої цінової категорії. Підтримує обидві популярних технології синхронізації частот оновлення відеокарти і монітора (AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-Sync Compatible). Вони дозволяють повністю позбутися від затримок і розривів кадрів.
Завдяки поліпшеній передачі кольору і якісної заводської калібрування, може бути корисний для аматорської та професійної обробки фото/відеоконтенту. В основі екрану монітора LG UltraGear 32gp850 використана 10-бітна фірмова Nano IPS-матриця (8-bit+FRC) з роздільною здатністю 2560х1440, швидким відгуком (1 мс GtG) і поліпшеною підсвічуванням на PSF Phosphor W-LED-елементах. Підтримка технології синхронізації в поєднанні з високою частотою оновлення екрану і швидким відгуком гарантує бездоганну чіткість і відсутність змазування в іграх будь-яких жанрів.
Купити LG UltraGear 32GP850 32 " чорний
Усі ціни 12 →LG 32GP850 - 32'' | Nano IPS | QHD | 165 Hz | HDR MON-LCD-LG-0340 | 1 949 zł |
Monitor LG UltraGear 32GP850 31.5" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 949 zł |
Monitor LG 31.5" 2560 x 1440 32GP850-B Czarno-czerwony | 2 353 zł |
LG 32GP850-B monitor komputerowy 81,3 cm (32") 2560 x 1440 32GP850-B | 2 104 zł |