Монітор LG UltraGear 27GR95QE 26.5 " чорний
Фото 15 |
Ігровий 26.5-дюймовий монітор компанії LG у 2023 році поповнив фірмову серію UltraGear і є одним із флагманів бренду. Головною фішкою моделі став 10-бітний OLED-екран, який позиціонується як дебютне рішення на ринку, здатне похвалитися частотою оновлення 240 Гц і часом відгуку в 0.3 мс (від сірого до сірого), тобто є найшвидшим у своєму роді. Монітор LG UltraGear 27GR95QE підтримує роздільну здатність 2560x1440 пікселів, що з урахуванням діагоналі забезпечує хорошу деталізацію з розміром пікселя в 0.23 мм.
Ще однією перевагою картинки є традиційно бездоганна для OLED-матриць контрастність і глибина чорного, а також відмінна передача кольору з охопленням 99% простору за професійною колірною моделлю DCI P3. Серед додаткових геймерських переваг варто виділити підтримку AMD FreeSync Premium, яка сумісна також із NVIDIA G-Sync, і численні ігрові опції, у тому числі таймер, показ FPS у режимі реального часу, висвітлення темних ділянок кадру (Black Stabilizer). Ще необхідно відзначити наявність ергономічної підставки з можливістю повороту та зміни висоти екрану, наявність пульта дистанційного керування в комплекті, USB-хаба із швидкою зарядкою, порту HDMI 2.1 та RGB-підсвічування корпусу.
Купити LG UltraGear 27GR95QE 26.5 " чорний
Усі ціни 7 →LG UltraGear 27GR95QE-B skaerm - 27" 27GR95QE-B.AEU | 3 958 zł |
LG 27GR95QE-B | 3 596 zł |
Monitor LG 27" 27GR95QE-B OLED WQHD 2xHDMI DP 3xUSB 3.0 | 3 834 zł |
Lg Ultra Gear 27´´ Qhd Ips Oled 240hz Gaming Monitor Posrebrzany One Size | 3 920 zł |
Monitor LG 27GR95QE-B.AEU 27", QHD, 2560 x 1440, 16:9, 0,03 ms, 200 cd/m², | 4 937 zł |
LG 27GR95QE-B 27" OLED Monitor, 2560 x 1440 QHD / WQHD | 3 749 zł |
LG UltraGear 27GR95QE-B OLED - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zw | 3 999 zł |