ЖК-панель LG 86UL3J-B 86 "
LG 86UL3J-B 86 "
Діагональ:86 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:330 кд/м²
Роз'єми:HDMI, LAN
Вбудована пам'ять 8 Гб. Вбудований модуль Wi-Fi. Операційна система WebOS 6.0. Можливість підключення різних датчиків: GPIO, NFC/RFID, датчики температури та ін.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 86UL3J-B 86 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor wielkoformatowy 86 cali 86UL3J UHD IPS 330cd/m2 16/7 MON-DSG-LG-06 | 9 805 zł |
Monitor LG 86UL3J-B | 10 657 zł |
LG 86UL3J-B Digital signage display 2,18 m (86') IPS Wi-Fi 86UL3J-B | 9 538 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 86 cali 86UL3J UHD IPS 330cd/m2 16/ | 13 832 zł |
LG 86UL3J-B | 13 990 zł |
ще 3 пропозиції