ЖК-панель LG 43UH5J-H 43 "
Фото 9 |
LG 43UH5J-H 43 "
Діагональ:43 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Вбудована пам'ять 16 Гб. Вбудований модуль Wi-Fi. Операційна система WebOS 6.0. Сертифікований захист від пилу IP5x.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 43UH5J-H 43 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LG 43UH5J-HAEU 43UH5J-H | 3 058 zł |
No name LG 43UH5J-H 43" Poziomy/Pionowy 24/7 WebOS 178°8 ms 178°500 cd/m2 | 4 986 zł |
LG Digital Signage 43UH5J-H 43" 4K IPS 60Hz 8ms | 4 949 zł |
LG 43UH5J-H 43 ", Landscape/Portrait, 24/7, WebOS, 178 °, 8 ms, 178 °, 384 | 4 672 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації LG 43UH5J-H
Ціни на LG 43UH5J-H |
---|---|---|---|---|
LG 43UH5J-H 43 " | від 3 058 zł | 8 пропозицій | ||
LG 49UH5J-H 49 " | від 3 826 zł | 9 пропозицій | ||
LG 86UH5J-H 86 " | від 13 446 zł | 11 пропозицій |