Panel LCD LG 43UH5J-H 43 "
Zdjęcia 9 |
LG 43UH5J-H 43 "
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:PBP
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Wbudowana pamięć 16 GB. Wbudowany moduł WiFi. System operacyjny webOS 6.0. Certyfikowana ochrona przed kurzem IP5x.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 43UH5J-H 43 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 43UH5J-HAEU 43UH5J-H | 3 058 zł |
LG Digital Signage 43UH5J-H 43" 4K IPS 60Hz 8ms | 4 949 zł |
No name LG 43UH5J-H 43" Poziomy/Pionowy 24/7 WebOS 178°8 ms 178°500 cd/m2 | 4 986 zł |
LG Digital Signage 43UH5J-H 43" 4K IPS 60Hz 8ms | 4 949 zł |
LG 43UH5J-H 43 ", Landscape/Portrait, 24/7, WebOS, 178 °, 8 ms, 178 °, 384 | 4 672 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje LG 43UH5J-H
Ceny na LG 43UH5J-H |
---|---|---|---|---|
LG 43UH5J-H 43 " | od 3 058 zł | 8 oferty | ||
LG 49UH5J-H 49 " | od 3 826 zł | 8 oferty | ||
LG 86UH5J-H 86 " | od 13 446 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →