Монітор LG UltraGear 27GN800P 27 " чорний (27GN800P-B)
Фото 8 |
Закрити
Шапка
LG UltraGear 27GN800P 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG UltraGear 27GN800P 27 " чорний
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dis 27 LG 27GN800P-B Ultragear 27GN800P-B.AEU | 999 zł |
LG Monitor LG 27GN800P-B 27 QHD IPS 1ms 144Hz Czarno-bordowyMonitor LG UltraGear 27Gn800P-B z matrycą IPS oraz czasem reakcji 1ms. Technologia IPS 1 ms ogranicza do minimum poświatę i z... щеapewnia całkiem nowe wrażenia w grach. Szybkość odświeżania 144 Hz pozwala błyskawicznie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Monitor obsługuje technologię Hdr10 z 99% pokryciem gamy sRGB, dzięki czemu zapewnia realistyczny obraz z doskonałymi kolorami i kontrastem. MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 029 zł |
27" LG UltraGear 27GN800P-B - 2560x1440 - 144Hz - IPS - 1 ms - MonitorMonitor LED, gaming, 27, 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz, IPS, 350 cd/m², 1000:1, HDR10, 1 ms, 2xHDMI, DisplayPort Proshop.plПоскаржитись | 999 zł |
LG Electronics Monitor 27GN800P-B 27 cali IPS UltraGear QHD 144Hz 1ms UPLGMonitor LG 27cali UltraGear IPS 1ms 144Hz HDR 10
Zmieniaj reguły gry
LG UltraGea to niezwykle zaawansowany sprzęt, któ... щеry zwiększy Twoje szanse na wygraną.
Niesamowita prędkość
Technologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki czemu ogranicza do minimum poświatę i zapewnia całkiem nowe wrażenia w grach.
Płynny ruch w grach
Bardzo duża szybkość odświeżania 144 Hz pozwala błyskawicznie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 039 zł |
Monitor gamingowy LG 27GN800P-B UltraGear 27” 2560x1440px IPS 144HZMONITOR UltraGear LCD 27" IPS/27GN800P-B LG Specyfikacja Częstotliwość odświeżania: 144 Hz Podstawowe złącza: DisplayPort x1,... щеHDMI x2 Przekątna ekranu: 27" Rozdzielczość: 2560 x 1440 (WQHD) Typ matrycy: IPS Niesamowita prędkość Technologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki czemu ogranicza do minimum poświatę i zapewnia całkiem nowe wrażenia w grach. Płynny ruch w grach Bardzo duża szybkość odświeżania 144 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Realistyczne wrażenia z technologią True Color Ten monitor obsługuje technologię HDR10 z 99% pokryciem gamy sRGB (typ.), dzięki czemu zapewnia realistyczny i wciągający obraz z doskonałymi kolorami i kontrastem. Umożliwia podziwianie palety barw zaprojektowanej przez twórcę każdej gry. Zgodność z G-Sync® potwierdzona przez NVIDIA Monitor 27GN800 został przetestowany i oficjalnie sprawdzony przez NVIDIA pod kątem zgodności z technologią G-Sync®. Ogranicza efekt rozrywania i zacinania, dzięki czemu zapewnia płynny obraz doskonały do grania nawet w najszybsze gry. Czystszy, płynniejszy i szybszy Technologia FreeSync™ Premium zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Minimalizuje rozrywanie i zacinanie obrazu. Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę Wzbogać swoje wrażenia wizualne podczas gry za pomocą efektownego wzornictwa i praktycznie pozbawionego ramek ekranu. Podstawkę można regulować, aby ustawić monitor pod dogodnym kątem do grania. Maxelektro.plПоскаржитись | 1 499 zł |
ще 20 пропозицій
Серія LG UltraGear (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 646 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 099 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 493 zł
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 989 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 199 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 079 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 839 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 821 zł
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 099 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 675 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 3 054 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 2 348 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 5 487 zł
ігровий, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 2 299 zł
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 2 892 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1900 R, IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 879 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 080 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 6 329 zł
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 999 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 2 427 zł
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 999 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 009 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 976 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 969 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 1 089 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 999 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 079 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 106 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 099 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 049 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 1 099 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR