Monitor LG UltraGear 27GN800P 27 " czarny (27GN800P-B)
Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
LG UltraGear 27GN800P 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraGear 27GN800P 27 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dis 27 LG 27GN800P-B Ultragear 27GN800P-B.AEU | 999 zł |
LG Monitor LG 27GN800P-B 27 QHD IPS 1ms 144Hz Czarno-bordowyMonitor LG UltraGear 27Gn800P-B z matrycą IPS oraz czasem reakcji 1ms. Technologia IPS 1 ms ogranicza do minimum poświatę i z... więcejapewnia całkiem nowe wrażenia w grach. Szybkość odświeżania 144 Hz pozwala błyskawicznie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Monitor obsługuje technologię Hdr10 z 99% pokryciem gamy sRGB, dzięki czemu zapewnia realistyczny obraz z doskonałymi kolorami i kontrastem. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 029 zł |
27" LG UltraGear 27GN800P-B - 2560x1440 - 144Hz - IPS - 1 ms - MonitorMonitor LED, gaming, 27, 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz, IPS, 350 cd/m², 1000:1, HDR10, 1 ms, 2xHDMI, DisplayPort Proshop.plZłóż skargę | 999 zł |
LG Electronics Monitor 27GN800P-B 27 cali IPS UltraGear QHD 144Hz 1ms UPLGMonitor LG 27cali UltraGear IPS 1ms 144Hz HDR 10
Zmieniaj reguły gry
LG UltraGea to niezwykle zaawansowany sprzęt, któ... więcejry zwiększy Twoje szanse na wygraną.
Niesamowita prędkość
Technologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki czemu ogranicza do minimum poświatę i zapewnia całkiem nowe wrażenia w grach.
Płynny ruch w grach
Bardzo duża szybkość odświeżania 144 Hz pozwala błyskawicznie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 039 zł |
Monitor gamingowy LG 27GN800P-B UltraGear 27” 2560x1440px IPS 144HZMONITOR UltraGear LCD 27" IPS/27GN800P-B LG Specyfikacja Częstotliwość odświeżania: 144 Hz Podstawowe złącza: DisplayPort x1,... więcejHDMI x2 Przekątna ekranu: 27" Rozdzielczość: 2560 x 1440 (WQHD) Typ matrycy: IPS Niesamowita prędkość Technologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki czemu ogranicza do minimum poświatę i zapewnia całkiem nowe wrażenia w grach. Płynny ruch w grach Bardzo duża szybkość odświeżania 144 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. Dzięki temu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej namierzać cele. Realistyczne wrażenia z technologią True Color Ten monitor obsługuje technologię HDR10 z 99% pokryciem gamy sRGB (typ.), dzięki czemu zapewnia realistyczny i wciągający obraz z doskonałymi kolorami i kontrastem. Umożliwia podziwianie palety barw zaprojektowanej przez twórcę każdej gry. Zgodność z G-Sync® potwierdzona przez NVIDIA Monitor 27GN800 został przetestowany i oficjalnie sprawdzony przez NVIDIA pod kątem zgodności z technologią G-Sync®. Ogranicza efekt rozrywania i zacinania, dzięki czemu zapewnia płynny obraz doskonały do grania nawet w najszybsze gry. Czystszy, płynniejszy i szybszy Technologia FreeSync™ Premium zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Minimalizuje rozrywanie i zacinanie obrazu. Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkę Wzbogać swoje wrażenia wizualne podczas gry za pomocą efektownego wzornictwa i praktycznie pozbawionego ramek ekranu. Podstawkę można regulować, aby ustawić monitor pod dogodnym kątem do grania. Maxelektro.plZłóż skargę | 1 499 zł |
pokaż 20 ofert
Seria LG UltraGear (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 649 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 493 zł
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 079 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 839 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 821 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 054 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 675 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 348 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 5 487 zł
gamingowy, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 299 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 892 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 080 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 6 329 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 999 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 427 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
PodobnePorównaj w tabeli →
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 976 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 969 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 089 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 049 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 079 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 106 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 033 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR