Монітор Asus TUF Gaming VG27AQML1A 27 " чорний
Фото 6 |
Геймерський монітор компанії Asus 2023 випуску - це продукт просунутого класу, який здатний зацікавити навіть вимогливих геймерів-аматорів. З конструктивних особливостей моделі слід виділити ергономічну підставку, яка дозволяє змінювати висоту екрана, здійснювати його поворот та переведення в портретну орієнтацію. Також на борту є пара 2-ватних динаміків і USB-концентратор, який серед іншого дозволяє швидко заряджати підключені мобільні девайси.
27-дюймовий монітор Asus TUF Gaming VG27AQML1A підтримує роздільну здатність 2560x1440 пікселів і базується на 10-бітній IPS-матриці. Остання примітна широкими кутами огляду, якісною передачею кольорів (заявлений 100% охоплення простору sRGB), збільшеною до 400 нит пікової яскравістю (також є підтримка HDR-контенту, що серед іншого підтверджує стандарт DisplayHDR 400). Безпосередньо для ігрового сценарію застосування тут запропонована велика «герцовка» (аж до 260 Гц), швидкий відгук (1 мс), підтримка AMD FreeSync Premium разом із сумісністю з технологією NVIDIA G-Sync та безліч додаткових профільних функцій - приціл, висвітлення темних зон ( Shadow Boost), лічильник FPS і т.д.
Купити Asus TUF Gaming VG27AQML1A 27 " чорний
Усі ціни 7 →Asus 90LM05Z0-B07370 VG27AQML1A | 2 070 zł |
27" ASUS TUF VG27AQML1A - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - Fast IPS - HDR10 - Spe | 2 093 zł |
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A 27inch IPS WLED QHD 16:9 90LM05Z0-B07370 | 2 044 zł |
Monitor Asus TUF Gaming VG27AQML1A (90LM05Z0-B07370) | 2 100 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! asus Monitor 27 cali VG27AQML1A - PACZKOMAT, POCZTA, | 2 034 zł |
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A 27inch IPS WLED QHD 16:9 90LM05Z0-B07370 | 2 044 zł |
AsusTUF Gaming VG27AQA1A | 2 399 zł |