Монітор Asus ZenScreen MQ13AH 13.3 " сріблястий (90LM07EV-B011B0)
Фото 7 |
Asus ZenScreen MQ13AH 13.3 " сріблястий
Діагональ:13.3 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:OLED, відгук 1 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Гніздо для підключення штативу.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MQ13AH 13.3 " сріблястий
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Monitor 13,3 cali MQ13AH GR/1MS/EU/HDMI+3xTYPE-C UPASU14LAMQ13AH | 1 774 zł |
ASUS ZenScreen OLED MQ13AH portable- 13.3'' | OLED | Full HD| 60 Hz | USB- | 1 649 zł |
ASUS 13.3'' MQ13AH Czarny/Srebrny MQ13AH | 1 775 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MQ13AH 13.3" 1920x1080px 1 ms | 1 639 zł |
Asus Monitor 13,3 cali MQ13AH GR/1MS/EU/HDMI+3xTYPE-C 97147 | 1 858 zł |
ще 8 пропозицій