Монітор Asus TUF Gaming VG32AQL1A 31.5 " чорний
Відео 3Фото 6 |
Закрити
Шапка
Asus TUF Gaming VG32AQL1A 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus TUF Gaming VG32AQL1A 31.5 " чорний
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus TUF Gaming VG32AQL1A 90LM07L0-B01370315 Cala Monitor Gamingowy CzarnyG-SYNC Compatible, zapewnia bezproblemowe, bezspoinowe wrażenia podczas gry dzięki standardowej aktywacji VRR
Technologia Hi... щеgh Dynamic Range (HDR) z rozszerzoną przestrzenią kolorów zapewnia profesjonalną wydajność kontrastu i kolorów
Obsługuje zarówno Adaptive-Sync z NVIDIA GeForce, jak i FreeSync z kartami graficznymi AMD Radeon Amazon.plПоскаржитись | 1 949 zł |
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG32AQL1A 31.5 QHD IPS 1ms CzarnyMonitor do gier TUF Gaming Vg32Aql1A - 31.5-calowy QHD (2560x1440), Ips, 170 Hz, Elmb Sync, kompatybilny z G-Sync, 1 ms (Gtg)... ще. Korzyści: 31.5-calowy monitor do gier Wqhd (2560 x 1440) IPS z ultraszybką częstotliwością odświeżania 170 Hz (przetaktowywan MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 219 zł |
Asus Monitor 31.5 cala VG32AQL1A IPS 170Hz DP HDMI UPASU032XSV3L1A- 31,5-calowy monitor do gier QHD (2560x1440) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 170 Hz, przeznaczony dla profesjona... щеlnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Technologia High Dynamic Range (HDR) z profesjonalną gamą kolorów zapewnia kontrast i wydajność kolorów zgodną z certyfikacją DisplayHDR 400. Zadowolenie.plПоскаржитись | 2 259 zł |
ASUS TUF Gaming VG32AQL1A MON-LCD-ASU-0503ASUS TUF Gaming VG32AQL1A - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w skl... щеepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 2 049 zł |
ASUS 31.5'' TUF Gaming VG32AQL1A CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 475 x 716 x 240 mm Waga [kg]: 8,6 kg Wysokość [mm]: 475 mm Szerokość [mm]:... ще716 mm Głębokość [mm]: 240 mm Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 31,5" Rozmiar plamki [mm]: 0,273 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px (WQHD) Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 100 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178 ° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178 ° Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Nie Zakrzywiony ekran: Nie Redukcja niebieskiego światła: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1 000:1 Flicker free (ochrona oczu): Tak Odświeżanie [Hz]: 170 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 2 x USB 3.0 Liczba złączy HDMI: 2 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 1 Złącza: ["USB","Display Neonet.plПоскаржитись | 2 335 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Asus TUF (ігрові)
від 1 199 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 335 zł
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 15 год
від 255 zł
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 46.5x32.5x13 см, вага 620 г
від 985 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 140 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач – 1.3 м
від 881 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 190 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
від 708 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 250 zł
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, акумулятор: до 15 год, з кейсом + перехідник для передавача
від 1 487 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 807 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 2 030 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 869 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 891 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 089 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 017 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 125 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 078 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 165 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 2 749 zł
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
Відеоогляди
PCDIY Show #33 - TUF GAMING VG32AQL1A monitor, ROG Desk Mount Kit, AMD & Intel Mini PCs & more!
2 жовтня 20211 674 перегляда
NEW 170hz Budget Gaming Monitor - ASUS VG32AQL1A
21 липня 20215 697 переглядів
ASUS TUF Gaming VG32AQL1A Gaming Monitor 32 inch QHD, IPS, 170Hz, ELMB SYNC, G-Sync
19 липня 20214 358 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 1 919 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 2 299 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 2 340 zł
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 2 281 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 989 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 949 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 199 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-перемикач, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR