Монітор Asus TUF Gaming VG289Q1A 28 " чорний (90LM05B0-B02170)
Відео 3Фото 6 |
Закрити
Шапка
Asus TUF Gaming VG289Q1A 28 " чорний
Діагональ:28 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus TUF Gaming VG289Q1A 28 " чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 28" Asus VG289Q1A Black (90LM05B0-B02170)TUF Gaming VG289Q - to 28-calowy monitor z panelem IPS o rozdzielczości 4K, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych cyberspo... щеrtowcach i zapalonych graczach. Charakteryzuje się on szeroką gamą kolorów (90% oscieni DCI-P3) i obsługą adaptacyjnej synchronizacji FreeSync/Adapti Rozetka.plПоскаржитись | 1 089 zł |
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28 UHD 4K IPS 5ms CzarnyTUF Gaming Vg289Q1A monitor gamingowy – 28" UHD 4K (3840 x 2160), Ips, Dci-P3, Adaptive-Sync, FreeSync, Hdr10. Korzyści: Mo... щеnitor z 28-calową matrycą IPS o rozdzielczości 4K (3840x2160), z paletą kolorów Dci-P3, zapewniający oszałamiająco ostre i bogate w detale efekty wizualne Kompatybilny ze standardem branżowym Hdr10 (szeroki zakres dynamiczny) dla wyświetlania obrazu o jakości kolorów i jasności na poziomach przewyższającyc MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 129 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q1A [4K , DCI-P3 , Adaptive-Sync, FreeSync, HDR 10] MTUF gaming VG289Q1A TUF Gaming VG289Q1A to 28-calowy monitor o rozdzielczości 4K UHD z matrycą IPS, doskonałą jakością obrazu... щеi 90% pokryciem przestrzeni barwnej DCI-P3, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach. Jest on również wyposażony w technologię FreeSync/Adapti Komputronik.plПоскаржитись | 1 109 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28inch Gaming monitor IPS 90LM05B0-B04170ASUS (90LM05B0-B04170) ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28inch Gaming monitor IPS 3840x2160 4K Adaptive/FreeSync 60Hz 5ms... Senetic.plПоскаржитись | 1 282 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG289Q1A 90LM05B0-B02170, LED, 28”, IPS, 5 ms, 16:Niezwykle wciągające wrażenia wizualne TUF Gaming VG289Q1A to 28-calowy wyświetlacz 4K UHD IPS z doskonałym obrazem, 90% prze... щеstrzenią kolorów DCI-P3, zaproje... EmpikПоскаржитись | 1 146 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Asus TUF (ігрові)
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 335 zł
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 15 год
від 255 zł
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 46.5x32.5x13 см, вага 620 г
від 994 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 140 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач – 1.3 м
від 898 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 185 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 250 zł
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, акумулятор: до 15 год, з кейсом + перехідник для передавача
від 714 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 1 875 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 079 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 089 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 669 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 106 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 242 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 2 043 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 185 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 891 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 925 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
Відеоогляди
ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28” Unboxing
13 березня 20211 218 переглядів
ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28” HDR Monitor, 4K UHD (3840 x 2160), IPS ✅ (Review)
2 березня 202111 792 перегляда
Why I Returned my ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28” HDR Monitor, 4K UHD
26 квітня 202128 485 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 985 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 999 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 575 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 009 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 1 029 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR