Монітор Asus ROG Strix XG32VC 32 " чорний (90LM03S0-B04170)
Відео 10Фото 9 |
Елітний ігровий монітор з лінійки ROG Strix 2020 року випуску, який передбачає вимоги більшості сучасних геймерів. Обладнаний увігнутою VA-панеллю з радіусом кривизни 1800R та діагоналлю дисплея 34 дюйми, що забезпечує максимальне занурення в ігровий процес. Матриця монітора відображає висококласну картинку з роздільною здатністю 2560x1440, 90-відсотковим охопленням кольорового простору DCI-P3, дружить з HDR-контентом (специфікація DisplayHDR 400) і відрізняється високою швидкістю реакції в 1 мс (прим: з MPRT).
Частота оновлення дисплея становить 170 Гц. З фірмових «примочок» у моделі реалізували технологію ELMB-Sync, яка поєднує в собі систему зменшення розмитості картинки в русі (Extreme Low Motion Blur) та адаптивну синхронізацію кадрової частоти (Adaptive-sync). Крім цього в монітор вшитий FreeSync Premium Pro, а також заявлена сертифікація NVIDIA G-Sync. Як і всі ігрові монітори Asus, в даній моделі реалізовані фірмові інструменти ПО GamePlus, яке включає фіксований перехрестя прицілу, виділений таймер, лічильник кадрів і інструмент вирівнювання картинки в багатодисплейних конфігураціях. Для комфортної роботи на борту є вбудований фільтр синього кольору, Flicker-Free для зниження мерехтіння підсвічування та зручна підставка з регулюванням висоти, нахилу та положення у просторі. Вишенька на торті ― вбудований USB-хаб із портами USB С, які можна одночасно використовувати для заряджання та передачі відеосигналу.
Купити Asus ROG Strix XG32VC 32 " чорний
Усі ціни 24 →32" ASUS ROG Strix XG32VC - 2560x1440 (QHD) - 170Hz - VA - USB HUB & KVM S | 2 091 zł |
Asus Monitor ROG Strix 32 cale XG32VC WQHD VA 1800R 400cd/m2 144/170Hz 125 | 2 220 zł |
ASUS ROG Strix XG32VC Curved- 31.5'' | VA | QHD | 170 Hz | DisplayPort, HD | 1 889 zł |
ASUS 31.5" ROG Strix XG32VC Curved 175Hz 1ms HDR400 | 2 064 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG32VC 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 1 949 zł |