Монітор Asus ROG Strix XG49VQ 49 " чорний (90LM04H0-B01170)
Відео 8Фото 6 |
Закрити
Шапка
Asus ROG Strix XG49VQ 49 " чорний
Діагональ:49 "
Роздільна здатність:3840x1080 (32:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:450 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Вигнута 49 дюймова VA матриця з роздільною здатністю 3840x1080. Діагональ і роздільна здатність
пристрою дозволяє розмістити на ньому два 27-дюймових дисплея. Підтримка Підтримка AMD FreeSync 2 HDR
У моніторі доступні засоби GamePlus (перехрестя прицілу, таймер, лічильник кадрів і інструмент вирівнювання картинки в багатодисплейних конфігураціях)
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Strix XG49VQ 49 " чорний
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
49" ASUS ROG Strix XG49VQ - 3840x1080 - 144Hz - VA - USB 3.2 HUB - Curved49 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 3840x1080, 144Hz & USB 3.2 HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 3840x1080 Cz?stotl... щеiwo?? od?wie?ania: 144Hz Szybko?? reakcji: 4ms (GTG) Rodzaj panelu: VAHighlights FreeSync Premium Pro Curved (1800R) USB 3.2 HUB DisplayHDR 400 & DCI-P3 90% Asus Shadow Boost technology - Improves dark areas without overexposing bright areas. Proshop.plПоскаржитись | 3 749 zł |
ASUS ROG STRIX Curved XG49VQ [144Hz, HDR, Freesync 2] MON-LCD-ASU-0154WIĘCEJ NIŻ ULTRA-WIDE ROG Strix XG49VQ to monitor gamingowy z 49 calowym ekranem super ultra-wide i płynną częstotliwością od... щеświeżania 144 Hz, który zapewnia maksymalną imersję podczas rozgrywki. Jest on wyposażony w technologie Radeon™ FreeSync 2 HDR oraz High Dynamic Range (HDR) z profesjonalną paletą kolorów w 90% pokrywającą przestrzeń barwną DCI-P3, a także oferuje zgodność z certyfikacją DisplayHDR™ 400. ODKRYJ ZALETY SUPER ULTRA-WIDE ROG Strix XG49VQ to monitor gamingowy z 49 calowym ekranem o zakrzywieniu 1800R zapewniający niesamowicie immersyjne wrażenia podczas rozgrywki i dodatkową elastyczność do pracy wielozadaniowej Komputronik.plПоскаржитись | 3 499 zł |
ASUS ROG Strix XG49VQ 124,5 cm (49") 3840 x 1080 px 90LM04H0-B01170ASUS (90LM04H0-B01170) ASUS ROG Strix XG49VQ 124,5 cm (49") 3840 x 1080 px UltraWide Full HD monitor LED Czarny... Senetic.plПоскаржитись | 3 969 zł |
ASUS ROG Strix XG49VQ 49" 4K VA 144Hz 4ms Zakrzywiony GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plПоскаржитись | 3 499 zł |
Monitor 49 XG49VQ VA 32:9 (3840 x 1080) ROG Strix 144Hz 4ms 1200nit 125 sRROG Strix XG49VQ monitor gamingowy Super Ultra-Wide z technologią HDR 49 cali, 32:9 (3840 x 1080), 144 Hz, FreeSync 2 HDR, Di... щеsplayHDR 400, DCI-P3: 90%, Shado... EmpikПоскаржитись | 3 669 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Asus ROG Strix (ігрові)
від 1 782 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 537 zł
ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 2, підсвічування, RGB підсвічування
від 12 799 zł
продуктивний, ігровий, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Гц, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3 кг
від 374 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, BT v 5, Multi-Device, кнопки: 4, програмовані, + колесо, механічні, RGB підсвічування, сенсор 36000 DPI
від 311 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, складаються, 20 – 40000 Гц, 32 Ом
від 1 574 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 2 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 2 175 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс, 380 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 692 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, RGB підсвічування
від 12 999 zł
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 150 zł
ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, Omron, RGB підсвічування, сенсор 12000 DPI
від 767 zł
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 5.0, aptX, активне шумозаглушення, багатоканальні, складаються, 10 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 1800 мАгод, до 45 год, з кейсом + дротовий режим
від 1 059 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 3 599 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 619 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
від 20 699 zł
продуктивний, ігровий, 18 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Гц, Core i9, 14900HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4090, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3.1 кг
від 273 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, Multi-Device, кнопки: 5, + колесо, сенсор 7200 DPI
від 388 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 1.2 м, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач
від 1 189 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 998 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 716 zł
ігрова, оптико-механічна, комбінована, бездротова, Bluetooth / радіо / дротова, BT v 5, USB, нестандартна, підсвічування, RGB підсвічування
Відеоогляди
ROG Strix XG49VQ Monitor Unboxing
9 липня 2019359 переглядів
unboxing Asus ROG Strix XG49VQ 49 Inch 4KGaming Monitor #unboxing #gaming #monitor #shorts
25 травня 2023457 переглядів
Monitor Gaming ASUS ROG STRIX XG49VQ Unboxing New 100%
3 лютого 20213 451 перегляд
Asus ROG Strix XG49VQ 49” Curved Gaming FreeSync Monitor - Unboxing
15 квітня 202220 250 переглядів
Samsung Odessey G9 Vs Asus Rog Strix XG49VQ
30 листопада 202031 446 переглядів
Asus 49 ROG Strix XG49VQ Unboxing and Performance Test
30 березня 201971 709 переглядів
Asus ROG Strix XG49VQ Review | Asus ROG Strix Monitor
15 грудня 20214 345 переглядів
FPV iRacing 49" UltraWide 32:9 - ASUS ROG Strix XG49VQ
20 червня 202010 042 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 3 211 zł
ігровий, 49 ", 3840x1080 (32:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 989 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 999 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 575 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 009 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible