Монітор Asus ProArt PA348CGV 34 " чорний (90LM07Z0-B013B0)
Відео 8Фото 12 |
Закрити
Шапка
Asus ProArt PA348CGV 34 " чорний
2022 рікProArtPower DeliveryHDRCalMANTÜV RheinlandFreeSyncдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший sRGBхороший DCI-P3
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 2 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ProArt PA348CGV 34 " чорний
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Proart PA348CGV Monitor Czarny 34 "Bardzo szeroki ekran IPS w formacie 21:9 o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli i kącie widzenia 178° oraz bezramkowa konstrukc... щеja zapewnia przyjemną i wydajną pracę wielozadaniową
Międzynarodowy standard kolorów 98% DCI-P3 i 100% sRGB/Rec 709 rozszerzona przestrzeń kolorów
Calman z fabryczną kalibracją dla doskonałej dokładności kolorów Delta E < 2
Rozbudowane możliwości podłączenia, w tym DP przez USB-C z 90 W Power Delivery, DisplayPort, HDMI i koncentratorem USB
Zmienna częstotliwość odświeżania 120 Hz (VRR) z FreeSync Premium Pro, zapewnia płynne, szybkie odtwarzanie i komfortowe wrażenia wizualne
Waga produktu wynosi 12,2 kg Amazon.plПоскаржитись | 3 246 zł |
Monitor 34" ASUS ProArt PA348CGV[html]ProArt Display PA348CGV to 34-calowy ultrapanoramicz Rozetka.plПоскаржитись | 3 247 zł |
34" ASUS ProArt PA348CGV - 3440x1440 - 120Hz - IPS - HDR10 - USB-C - 2 msMonitor LED, 34, 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz, IPS, 400 cd/m², 1000:1, HDR10, 2 ms, 2xHDMI, DisplayPort, USB-C, g?o?nik(i), czarny Proshop.plПоскаржитись | 3 647 zł |
Asus Monitor 34 cale PA348CGV GAMING BK/2MS/EU/HDMI+DP+USB*4 UPASU034XSPA8 | 3 755 zł |
ASUS ProArt Display PA348CGV [Color Accuracy ΔE Monitory MON-LCD-ASU-0526ASUS ProArt Display PA348CGV Niezrównany kolor. Nieograniczona kreatywność. ProArt Display PA348CGV to 34-calowy monitor zapr... щеojektowany, by zaspokoić potrzeby kreatywnych profesjonalistó Komputronik.plПоскаржитись | 3 599 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Asus ProArt (для дизайну)
від 2 349 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 16 299 zł
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 1 575 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 955 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 893 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
від 3 246 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 2 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 5 310 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 1 338 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 1 219 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 949 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 762 zł
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 3 230 zł
для графіки, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 025 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 1 264 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), відгук 5 мс, 75 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 3 699 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, HDR
від 1 300 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 655 zł
для графіки, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 10 990 zł
26.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 7 886 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, USB 3.1, динаміки, HDR
від 2 999 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
Відеоогляди
ASUS Show #68 –ProArt monitors OLED PA32DC, PA348CGV, ROG Graphics Card holders, PC builds and more!
13 серпня 20222 996 переглядів
The ASUS ProArt is STUNNING! (PA348CGV) #asus #proart #asusproart #pa348cgv #monitor
15 лютого 20242 689 переглядів
The PERFECT Monitor for Creators!? Asus ProArt 34" PA348CGV
11 лютого 20247 385 переглядів
ASUS ProArt Display PA348CGV - Best Ultra Wide Monitor for Photographers!
18 липня 20227 599 переглядів
Every Screen Lover's Dream! - Asus ProArt PA348CGV Display Review ( 100% SRGB )
3 вересня 20233 200 переглядів
My New Favorite Monitor | Asus ProArt Display PA348CGV
20 липня 202224 627 переглядів
ASUS ProArt Display Review (PA348CGV) - Premium 1440p Display With a Premium Price Tag
9 серпня 202230 417 переглядів
Asus ProArt PA348CGV: The Best Ultrawide for Creatives? | Full Review
1 червня 20231 029 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 3 230 zł
34.1 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 3 599 zł
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки
від 2 536 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, динаміки
від 3 049 zł
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
від 4 162 zł
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1900 R, IPS, відгук 8 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, TÜV Rheinland
від 2 656 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 2 413 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 3 076 zł
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
від 3 959 zł
для графіки, 38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, 2300 R, IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динаміки, сабвуфер, HDR
від 4 391 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 3 230 zł
для графіки, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 762 zł
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland