Monitor Asus ProArt PA348CGV 34 " czarny (90LM07Z0-B013B0)
Wideo 8Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
Asus ProArt PA348CGV 34 " czarny
2022 rokProArtPower DeliveryHDRCalMANTÜV RheinlandFreeSyncgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 2 ms
Częstotliwość:120 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ProArt PA348CGV 34 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Proart PA348CGV Monitor Czarny 34 "Bardzo szeroki ekran IPS w formacie 21:9 o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli i kącie widzenia 178° oraz bezramkowa konstrukc... więcejja zapewnia przyjemną i wydajną pracę wielozadaniową
Międzynarodowy standard kolorów 98% DCI-P3 i 100% sRGB/Rec 709 rozszerzona przestrzeń kolorów
Calman z fabryczną kalibracją dla doskonałej dokładności kolorów Delta E < 2
Rozbudowane możliwości podłączenia, w tym DP przez USB-C z 90 W Power Delivery, DisplayPort, HDMI i koncentratorem USB
Zmienna częstotliwość odświeżania 120 Hz (VRR) z FreeSync Premium Pro, zapewnia płynne, szybkie odtwarzanie i komfortowe wrażenia wizualne
Waga produktu wynosi 12,2 kg Amazon.plZłóż skargę | 3 240 zł |
Monitor 34" ASUS ProArt PA348CGV[html]ProArt Display PA348CGV to 34-calowy ultrapanoramicz Rozetka.plZłóż skargę | 3 247 zł |
34" ASUS ProArt PA348CGV - 3440x1440 - 120Hz - IPS - HDR10 - USB-C - 2 msMonitor LED, 34, 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz, IPS, 400 cd/m², 1000:1, HDR10, 2 ms, 2xHDMI, DisplayPort, USB-C, g?o?nik(i), czarny Proshop.plZłóż skargę | 3 647 zł |
Asus Monitor 34 cale PA348CGV GAMING BK/2MS/EU/HDMI+DP+USB*4 UPASU034XSPA8 | 3 754 zł |
ASUS ProArt Display PA348CGV [Color Accuracy ΔE Monitory MON-LCD-ASU-0526ASUS ProArt Display PA348CGV Niezrównany kolor. Nieograniczona kreatywność. ProArt Display PA348CGV to 34-calowy monitor zapr... więcejojektowany, by zaspokoić potrzeby kreatywnych profesjonalistó Komputronik.plZłóż skargę | 3 599 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Asus ProArt (do projektowania)
od 2 339 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 16 299 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 18 499 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 989 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 949 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
od 3 240 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 310 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 1 336 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 1 219 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 949 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 459 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 264 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 149 zł
do grafiki, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 045 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 699 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 299 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 10 729 zł
26.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 737 zł
do grafiki, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 699 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
Wideo recenzje
ASUS Show #68 –ProArt monitors OLED PA32DC, PA348CGV, ROG Graphics Card holders, PC builds and more!
13 sierpnia 20222 996 przegląd
The ASUS ProArt is STUNNING! (PA348CGV) #asus #proart #asusproart #pa348cgv #monitor
15 lutego2 648 przegląd
The PERFECT Monitor for Creators!? Asus ProArt 34" PA348CGV
11 lutego6 519 przegląd
ASUS ProArt Display PA348CGV - Best Ultra Wide Monitor for Photographers!
18 lipca 20227 599 przegląd
Every Screen Lover's Dream! - Asus ProArt PA348CGV Display Review ( 100% SRGB )
3 września 20233 114 przegląd
My New Favorite Monitor | Asus ProArt Display PA348CGV
20 lipca 202224 627 przegląd
ASUS ProArt Display Review (PA348CGV) - Premium 1440p Display With a Premium Price Tag
9 sierpnia 202230 417 przegląd
Asus ProArt PA348CGV: The Best Ultrawide for Creatives? | Full Review
1 czerwca 20231 029 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 3 499 zł
34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 2 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 3 439 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 3 195 zł
34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 3 999 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 2 535 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki
od 2 300 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 656 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 238 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 471 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 3 078 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 3 889 zł
do grafiki, 38 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, subwoofer, HDR
od 4 390 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR