Монітор Asus TUF Gaming VG34VQEL1A 34 " чорний
Фото 7 |
Вигнутий надширокий (відповідно, радіус 1500R і співвідношення сторін 21:9) монітор компанії Asus - це середньобюджетне 34-дюймове рішення з роздільною здатністю 3440x1440 пікселів. Модель призначається для ігор, але може ефективно використовуватися й інших задач. Наприклад, безпека для зору при тривалій роботі підтверджує сертифікація TÜV Rheinland, а якісну і досить точну перенесення кольорів обіцяє розширене колірне охоплення з покриттям 125% простору sRGB.
Монітор Asus TUF Gaming VG34VQEL1A базується на 8-бітній VA-матриці, яка примітна високими показниками статичної контрастності (3000:1) при стандартному значенні яскравості (300 ниток, відповідно, підтримка HDR тут носить швидше формальний характер). Геймерів модель порадує як апаратно (швидкий відгук 1 мс і частота оновлення 100 Гц), так і програмно (технології Adaptive Sync і AMD FreeSync Premium, причому остання сумісна з NVIDIA G-Sync). Також реалізовані такі ігрові функції, як приціл, таймер, Shadow Boost - висвітлення тіней (чорних ділянок кадру). З інших особливостей варто виділити наявність вбудованих динаміків (сумарна потужність акустики 4 Вт) та регульованої підставки з 3 видами налаштувань – нахил, поворот та зміна висоти в діапазоні 13 см.
Купити Asus TUF Gaming VG34VQEL1A 34 " чорний
Усі ціни 26 →ASUS Dis 34 VG34VQEL1A TUF Gaming Curved Czarny | 1 449 zł |
Monitor 34" ASUS VG34VQEL1A TUF Gaming | 1 606 zł |
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 34 UWQHD VA 1ms Czarny | 1 669 zł |
34" ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A - 3440x1440 - 100Hz - VA - HDR10 - 1 ms - M | 1 636 zł |
Asus Monitor 34 cali VG34VQEL1A UPASU034XSV3L1A | 1 696 zł |